22 100 60 66

opłata wg stawek operatora jak za telefon stacjonarny
Baza wiedzy: Częste pytania
Co to jest pozycjonowanie i optymalizacja?
Wysłane przez Dariusz Korona on 16 January 2014 02:33 PM

 

CO TO JEST POZYCJONOWANIE STRONY?

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych (ang. Search engine optimization) – procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Pozycjonowanie bazuje na znanych elementach działania algorytmu wyszukiwarek, ciągłym poznawaniu nowych, które algorytmy biorą pod uwagę przy rangowaniu strony oraz na weryfikowaniu już istniejących.

 

JAKIE ZABIEGI STOSUJEMY W POZYCJONWANIU PRO

 

Szczególną rolę w procesie pozycjonowania stron odgrywają katalogi oraz media społecznościowe takie jak Google+, Facebook, Twitter, które są zintegrowane zazwyczaj z daną stroną internetową.

Właśnie to robimy w ramach usługi Pozycjonowanie PRO. Dzięki temu nasi Klienci co kwartał poprawiają swoje miejsca w wynikach wyszukiwania.

 

CO TO JEST OPTYMALIZACJA STRONY?

W polskiej nomenklaturze branżowej dominuje rozróżnienie między pozycjonowaniem (ang. off-page) a optymalizacją stron (ang. on-page), choć często wyrażenia te mogą być używane zamiennie. Pierwszy z terminów odnosi się do działań prowadzonych poza docelową witryną (np. Link building), zaś optymalizacja w takim kontekście oznacza działania prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej (wpływające na jej budowę, treść i strukturę).

 (1 głosów)
Ten artykuł był mi pomocny
Ten artykuł nie był mi pomocny

Komentarze (0)
Wyślij nowy komentarz 
 
Imię i Nazwisko:
Email:
Komentarze:
Help Desk Software by Kayako Fusion